Series
Ratings
170
ExtracurricularRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 2.5
- Eun ShilRated ★ 3.5
- Ad MadnessRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 0.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 1.5
Goodbye SoloRated ★ 3.5
Age of InnocenceRated ★ 1.0
Familiar WifeRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 2.0- One of A PairRated ★ 3.5
Air CityRated ★ 1.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 1.5
Band of SistersRated ★ 2.5