Movies
Ratings
306
A Bold FamilyRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 4.0
ShelterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Just Friends?Rated ★ 2.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 0.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 0.5
Employee of the MonthRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0