Series
Ratings
84
Mr. RobotRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 3.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 4.5
PornographerRated ★ 4.5