Movies
Ratings
159
WhistleblowerRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0