Movies
Ratings
116
Before MidnightRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0