Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5