Titles you rated
RedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0- Paranoid GirlsRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5