Titles you rated
TriangleRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0