Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
A Dog's Way HomeRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
American UltraRated ★ 4.0