Movies
Ratings
290
ThorRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 2.5
Super Size MeRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0