Titles you rated
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 1.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Missing YouRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 1.0