Series
Ratings
17
ChernobylRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
HagetakaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Detective is Way AheadRated ★ 3.0
Detective YugamiRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5