Movies
Ratings
132
The PiratesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
MadeleineRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0