Movies
Ratings
316
We Own the NightRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Mary and MaxRated ★ 4.5