Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 5.0
EdenRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
The Neon DemonRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5