Titles you rated
Lost in TranslationRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 4.5
DenialRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 2.5
The Iron LadyRated ★ 4.5
ColetteRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0