Movies
Ratings
419
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
The SpiesRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5