Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0