Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0