Titles you rated
Agents of MysteryRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
The DessertRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Zerosum GameRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5