Movies
Ratings
88
The Divine MoveRated ★ 1.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 5.0
Little FockersRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0