Titles you rated
26 YearsRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The MissionRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0