Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0