Movies
Ratings
1233
NomadlandRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
LovelessRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5