Movies
Ratings
410
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5