Movies
Ratings
823- Murder ReportRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 1.5