Titles you rated
Big FishRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0