Movies
Ratings
256
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0