Series
Ratings
83
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Hell's Kitchen: Young GunsRated ★ 2.5