Movies
Ratings
213
Mickey 17Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
CargoRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0