Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 2.5
White LiesRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5