Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0