Movies
Ratings
204- My FatherRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
AntzRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
FridaRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0