Movies
Ratings
845
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 2.5