Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5