Movies
Ratings
626
AladdinRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5