Movies
Ratings
54
HauntersRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0