Titles you rated
Hot BrothersRated ★ 2.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 1.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
- GokusenRated ★ 1.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5