Titles you rated
A LoveRated ★ 2.0
A hot roofRated ★ 5.0
Frog SongRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
City of AngelsRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 2.0
The Old GardenRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 3.5
The X FilesRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 3.5
Bread of HappinessRated ★ 3.0
Yellow TearsRated ★ 4.0
Snakes and EarringsRated ★ 2.0
Cannonball WedlockRated ★ 2.0- Worst by ChanceRated ★ 3.0
Sex is No Laughing MatterRated ★ 3.0
Younger BrotherRated ★ 2.5
Strawberry ShortcakesRated ★ 4.0