Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Crip CampRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5