Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0