Movies
Ratings
331
PassengersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0