Titles you rated
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
CallRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.5
Oh! My GranRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The CondemnedRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0