Titles you rated
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 0.5
The Divine FuryRated ★ 0.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
ViceRated ★ 4.0
BenjiRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 1.5