Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.0
YouRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Good GirlsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Good PeopleRated ★ 4.0