Movies
Ratings
324
South BoundRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 0.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5