Movies
Ratings
1378
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5- Gangster LessonsRated ★ 2.0
Millennium ActressRated ★ 2.0
Forever EnthralledRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 1.0
Shadowless SwordRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 1.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero TaisenRated ★ 0.5
The HoleRated ★ 1.0
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 2.0
Love LessonRated ★ 3.0
Storm Rider: Clash of the EvilsRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 2.0
The Ring TwoRated ★ 2.0
My Lucky StarsRated ★ 3.0- Springtime of Mimi and Cheol-suRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.0