Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0