Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
ChawRated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0