Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5- 다찌마와 LeeRated ★ 3.0